Waga produktu: 0.165 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Teroson

Terokal-150 jest przezroczystym, ciekłym, zawierającym rozpuszczalniki podkładem gruntującym na bazie chlorowanych poliolefinów w aerozolu (bez FCKW).


Zastosowanie
Terokal-150 jest niezbędny jako środek adhezyjny, jeżeli do klejenia tworzyw sztucznych na bazie PP/EPDM, SMC, PC, PA, ABS i PUR użyjemy klejuTerokal-9225. Nie można go zastosować do miękkiego PCV, czystego PE i PP.


Nakładanie
Przygotowane do nakładania powierzchnie muszą być wolne od oleju,tłuszczu, wosku, wilgoci, brudu, środków oddzielających i konserwacyjnych.Z tego powodu koniecznie wymagane jest oczyszczenie wodą pod wysokimciśnieniem z dodatkiem środków myjących. Po osuszeniu ( w kabinie lakierniczej,promieniami podczerwieni lub sprężonym powietrzem) elementy naprawianenależy przemyć zmywaczem FL.Bezpośrednio potem następuje przeszlifowanie tworzywa sztucznego szlifierkąz wąską taśmą szlifierką lub szlifierką mimośrodową (ziarnistość 120).Po usunięciu pyłu szlifierskiego jeszcze raz przemywamy Zmywaczem FL.(czas odparowania co najmniej 5 minut).Terokal-150 jest natryskiwany cienką warstwą z pojemnika z rozpylaczem.Przed naniesieniem materiału klejącego Terokal-9225, należy koniecznieodczekać ok. 10 minut.

Polecamy