Kod producenta: Zestaw Super Rower
Waga produktu: 1.835 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond

ZESTAW UMOŻLIWIA

SAMODZIELNĄ NAPRAWĘ

WSZYSTKICH ODPRYSKÓW,OTARĆ,

DROBNYCH USZKODZEŃ

POWŁOK LAKIERNICZYCH

LUB

 ZMIANĘ KOLORU

TWOJEGO ROWERU!!!

.

Zestaw "Super Rower" zawiera:

.
- Dorobiony komputerowo lakier w spray'u 

z mieszalnika wiodącego światowego producenta STANDOX

.

- Podkład epoksydowy UNDER 395 SPECTRAL

- Zmywacz silikonowy 100 ml SPIES-HECKER

- Lakier bezbarwny w spray'u firmy TROTON

.

Zestaw umożliwia samodzielną naprawę uszkodzonej powierzchni lakieru (stal, alu, sopy metali), a dołączana do każdej przesyłki czytelne instrukcje samodzielnej naprawy, gwarantuje prawidłową aplikację i pozwala uniknąć kosztownych poprawek!

.

Zastosowanie: zmiana koloru roweru, rozległe i znaczne uszkodzenia struktury powłoki blacharsko - lakierniczej.

Zestaw zawiera komplet środków pozwalających odświeżyć i przywrócić pierwotny wygląd twojego jednośladu. Składniki zestawu zostały starannie dobrane na podstawie wieloletnich doświadczeń naszych specjalistów. Hołdując idei DIY (Do It Yourself) oddajemy naszym klientom do dyspozycji kompletne rozwiązanie, umożliwiające samodzielne odnowienie ramy pojazdu, np. po okresie zimowego przestoju eksploatacyjnego. 

.

Puszki, renomowanego producenta, są uzbrojona w nowoczesną dyszę rozpyłową, która umożliwia regulację szerokości i kierunku strumienia. Pozwala to uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania.


.!!! UWAGA GRATIS !!!

.

DWA arkusze papieru ściernego różnej gradacji

+

Do każdej przesyłki dołączamy instrukcje aplikacji lakieru.

Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwalają uniknąć kosztownych poprawek!

.

!!! UWAGA GRATIS !!!


.NOWOŚĆ

Atomizer - nowość!!!

Od teraz jeszcze łatwiejsza naprawa

Zmywacz silikonowy, oferujemy Państwu w poręcznym atomizerze znacznie pomagającym w procesie naprawczym.

..


Po co dawać zarobić na Nas innym...!?!

.
Jak zaoszczędzić 250,00 - 300,00 zł ???

To proste !!!

Pomożemy Ci w 4 krokach !!!

.
Krok 1:
.
Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć ślady korozji papierem ściernym na sucho (gratis - w zestawie). Następnie usunąć kurz i odtłuścić naprawiany obszar.

.

Krok 2:
.
Należy zabezpieczyć naprawiany obszar tak aby nałożyć produkt tylko w miejscu gdzie tego chcemy (taśma maskująca, folia, papier lakierniczy - dostępny na innych aukcjach). Nakładamy podkład kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowym natrysku należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (gratis - w zestawie).

.

Krok 3:
.
Przygotowany do lakierowania obszar należy ponownie odtłuścić. Aplikujemy kilkoma cienkimi warstwami lakier bazowy (idealnie dorobiony przez nas kolor Śmiech ). Pomiędzy każdym natryskiem należy odczekać kilka minut.
.
Krok 4:

.
Kiedy lakier bazowy będzie już suchy (około 30 minut w temperaturze 20ºC) i zrobi się matowy, należy nałożyć kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego. Można ściągnąć taśmę maskującą i odczekać 2h do utwardzenia lakieru.


SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA ZESTAWU:

.

Dorobiony komputerowo lakier w sprayu

Lakiery w aerozolu do wszystkich marek rowerów, motocykli, samochodów, przeznaczone są do napraw uszkodzonych powłok lakierniczych. Oferowana gama odcieni lakierów odpowiada kolorystyce lakierów najpopularniejszych rowerów, motocykli, samochodów, jeżdżących na polskich i światowych drogach. Ze względu na łatwy i szybki sposób aplikacji (puszka aerozolowa) i dużą pojemność wynoszącą 400ml, lakiery te mogą być stosowane zarówno przez amatorów jak i specjalistów.

Lakier bezbarwny w sprayu

Jednokomponentowy bezbarwny lakier w sprayu stworzony na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej. Produkt ten pozwala uzyskać szybkoschnącą , bardzo trwałą powłokę odporną na warunki atmosferyczne. Pojemność: 400ml; kolor: transparentny połysk / transparentny mat

.

Podkład epoksydowy SPECTRAL UNDER 395 spray

Podkład antykorozyjny, zapewniający bardzo dobrą ochronę powierzchni stalowych. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnych podłoży i świetne właściwości izolacyjne. Ze względu na właściwości antykorozyjne może być stosowany jako pojednyczy podkład do napraw punktowych. Po wyschnięciu pozostawia gładką powierzchnie. Stosowane podłoża: stare powłoki lakierowe, poliestrowe szpachlówki, stal, aluminium, stal ocynkowana, stal nierdzewna, laminaty poliestrowe

.

Arkusze ścierne INDASA
 Materiały ścierne najnowszej technologii, przeznaczone do nowoczesnych systemów lakierniczych. Wiodący światowy producent materiałów sciernych INDASA
.
Zmywacz silikonowy

Zmywacz silikonowy jest produktem służącym do czyszczenia powierzchni przed lakierowaniem. Zabrudzenia w postaci silikonu, wosku, tłuszczu są bardzo niebezpieczne dla uzyskania dobrego efektu podczas lakierowania. Zmywaczem silikonowym możemy czyścić powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych.Zesatw tak skonfigurowaliśmy aby w przystępnej cenie uzyskać najlepszy efekt końcowy.
Dobierzemy lakier do każdej marki i modelu roweru: akrylowy, metaliczny, perłowy. 

 Odpowiedni kolor dorabiamy na podstawie numeru znajdującego się w dokumentacji roweru, producenta lub wg numeru RAL TUTAJ UPROSZCZONY WZORNIK 

Kolory dobieramy komputerowo, według najnowszych receptur.

Po dokonaniu zakupu należy podać kod koloru, markę, model samochodu i rok produkcji.

.

Każda naprawa jest inna dlatego na pozostałych aukcjach oferujemy dedykowane zestawy "zrób to sam":

.

- Lakier bazowy + lakier nawierzchniowy (zestaw do lakierowania)

- Zaprawka - Mini lakiernik (zestaw do zaprawkowania z pędzelkiem)

- Super lakiernik (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska) 

- Mały blacharz (naprawa uszkodzonej powłoki blacharskiej)

- Duży blacharz  (naprawa skorodowanej powłoki blacharskiej)

- Zestaw na plastik (idealny do naprawy np. zderzaków)

- Zestaw na progi (idaelany do kompleksowego lakierowania progów)

.

POLECAMY POWIĄZANE PRODUKTY:

.

BRUNOX Epoxy Środek na rdzę

Brunox® Epoxy – system odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako:
- odrdzewiacz
- epoksydowy preparat gruntujący
do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).

.
TROTON Zestaw reperacyjny

Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny. Czas pracy w zależności od temperatury 8-10 min. Następną warstwę nakładamy na lepką powierzchnię. Po ok 40min. naprawiane miejsce można obrabiać mechanicznie i szpachlować szpachlówką firmy TROTON. Rozdrobnionej żywicy nie wlewać spowrotem do puszki. Użyte narzędzia jak najszybciej umyć w rozpuszczalniku nitrocelulozowym.

 .

Pasta polerska lekkościerna - K2 TURBO

 Usuwa nawet najdrobniejsze zarysowania i sprawia, dzięki czemu lakier jest o 25 % gładszy. Podczas usuwania wierzchniej warstwy lakieru, nie powoduje drobnych zarysowań, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie o 10 % wyższego połysku. Usuwa zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt i resztki po owadach. Przywraca pierwotny kolor i blask lakieru. Nadaje się do wszystkich typów lakierów, także metalizowanych.

.

Taśma ochronna lakiernicza 36 mm

Taśma wykonana z lekko krepowanego, impregnowanego papieru, jednostronnie pokryta specjalnym klejem na bazie kauczuku naturalnego. Przeznaczona jest do maskowania powierzchni podczas prac lakierniczo - malarskich w temperaturach do 80°C. Taśma jest odporna na działanie roz-puszczalników organicznych, farb i lakierów. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża z metalu, tworzyw sztucznych, utwardzonych powłok farb i lakierów, szkła, gumy, drewna, kamienia. Nie pozostawia żadnych śladów na oklejanych elementach.

.

Przesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...