Kod producenta: ZESTAW DUŻY BLACHARZ
Waga produktu: 1.858 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond
ZESTAW UMOŻLIWIA SAMODZIELNĄ NAPRAWĘ WSZYSTKICH ODPRYSKÓW,OTARĆ, DROBNYCH USZKODZEŃ POWŁOK LAKIERNICZYCH TWOJEGO AUTA

W ZESTAWIE:

 •    -Podkład epoksydowy UNDER 395 SPECTRAL

  - Szpachlówka uniwersalna 250g TROTON

  - Zestaw reperacyjny (żywica poliestrowa + mata szklana) TROTON

  - Środek na rdzę BRUNOX Epoxy 30 ml 

  - Zmywacz silikonowy 100 ml SPIES-HECKER

  - Szpachelki "japonki" (komplet) TROTON

  - Para rękawiczek

   

  !!! UWAGA GRATIS !!!

  .

  CZTERY arkusze papieru ściernego różnej gradacji

  zapewniający kompletną naprawę 

  +

  Do każdej przesyłki dołączamy instrukcje aplikacji lakieru.

  Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwalają uniknąć kosztownych poprawek!


   Rozległe i znaczne uszkodzenia struktury powłoki blacharskich.

  Puszki, renomowanego producenta, są uzbrojona w nowoczesną dyszę rozpyłową, która umożliwia regulację szerokości i kierunku strumienia. Pozwala to uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania.

  Zestaw zawiera tylko markowe produkty z jednej lini i został tak skonfigurowany aby w przystępnej cenie uzyskać najlepszy efekt końcowy!

   

  Dzięki najwyższej jakości i technologi, 

  jesteśmy w stanie dorobić każdy kolor i odcień wszystkich

  samochodów i motocykli świata.


 • W trakcie dokonywania zakupu, w wiadomościach dla sprzedającego, wystarczy że prześlesz kod koloru,

  markę, model quada i rok produkcji

  Resztą zajmą się nasi specjaliści :)
 • ZASTOSOWANIE: PUNKTOWE USZKODZENIA STRUKTURY POWŁOKI LAKIERNICZEJ
  !!! INSTRUKCJA APLIKACJI LAKIERU = DRUK + WIDEO !!!
  Naprawa lakieru nigdy nie była taka łatwa zobacz sam

  W kazdym zestawie film instruktażowy oraz drukowana instrukcja aplikacji lakieru

  Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwalają uniknąć kosztownych poprawek!

  odwiedź naszą stronę z poradnikiem "NUMER LAKIERU - GDZIE SZUKAĆ"

  odwiedź nasz kanał YOUTUBE "NUMER LAKIERU - GDZIE SZUKAĆ"

  Zestaw pomoże zaoszczędzić 250,00 - 300,00 zł

  To tylko 6 prostych kroków:  Krok 1: 
  .
  Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć ślady korozji papierem ściernym na sucho (gratis - w zestawie). Miejsca po dużych ogniska korozji (również te niedoszlifowane) neutralizaujemy i zarazem gruntujeny kilkoma warstwami środka BRUNOX. Następnie należy usunąć kurz i odtłuścić naprawiany obszar.
  Krok 2:
  .
  .
  Należy zabezpieczyć naprawiany obszar tak aby nałożyć produkt tylko w miejscu gdzie tego chcemy (folia, taśma, papier lakierniczy - dostępny na innych aukcjach). Nakładamy podkład gruntujacy kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowej aplikacji należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (gratis - w zestawie).
  Krok 3:
  .
  Głębokie rysy, wgnioty, wyrwy lub dziury trzeba wypełnić naprzemiennie mata szklaną i rozrobioną żywicą poliestrową. Nakładamy cienkimi porcjami na warstwę podkładu przygotowaną wg instrukcji powyżej.  Po wyschnięciu szlifujemy papierem (gratis - w zestawie). 

  Krok 4:

  .
  Nakładamy szpachlówkę uniwersalną dla uzyskania "miększej" powierzchni.  Po wyschnięciu bardzo delikatnie szlifujemy papierem (gratis - w zestawie).

  Krok 5: 

  Krok 5:

  Nakładamy podkład gruntujacy kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowym natrysku należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (gratis - w zestawie).

  Krok 6: 
  GOTOWE !  Szczegołowa specyfikacja zestawu

  Podkład epoksydowy SPECTRAL UNDER 395 spray

   Podkład antykorozyjny, zapewniający bardzo dobrą ochronę powierzchni stalowych. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnych podłoży i świetne właściwości izolacyjne. Ze względu na właściwości antykorozyjne może być stosowany jako pojednyczy podkład do napraw punktowych. Po wyschnięciu pozostawia gładką powierzchnie. Stosowane podłoża: stare powłoki lakierowe, poliestrowe szpachlówki, stal, aluminium, stal ocynkowana, stal nierdzewna, laminaty poliestrowe.

  Środek na rdzę BRUNOX Epoxy 30 ml

   System odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako: odrdzewiacz, epoksydowy. Preparat gruntujący
  do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).

  Szpachlówka uniwersalna 250g
  Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, bardzo łatwej obróbce i dobrej szlifowalności. Posiada twardość i elastyczność odpowiednią do wypełniania ubytków. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju powierzchni, także niezgruntowanej powierzchni metalowej.

  Zestaw reperacyjny TROTON 

   Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny.

  Arkusze ścierne INDASA
   Materiały ścierne najnowszej technologii, przeznaczone do nowoczesnych systemów lakierniczych. Wiodący światowy producent materiałów sciernych INDASA

  Zmywacz silikonowy

  Zmywacz silikonowy jest produktem służącym do czyszczenia powierzchni przed lakierowaniem. Zabrudzenia w postaci silikonu, wosku, tłuszczu są bardzo niebezpieczne dla uzyskania dobrego efektu podczas lakierowania. Zmywaczem silikonowym możemy czyścić powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych.


  Szpachelki "japonki" komplet

  Szpachelki metalowe i plastikowe do rozprowadzania szpachli samochodowych.


  Rękawiczki - para

  Odznaczają się lepszą wytrzymałością i są bardziej odporne na przebicia i przecięcia od lateksowych i winylowych, zachowują swoją formę. Są odporne na działanie rozpuszczalników, kwasów, zasad, olejów, tłuszczów itd. Bezpieczne dla środowiska, rzadko są przyczyną reakcji alergicznych. Posiadają dużo lepszą elastyczność niż winylowe.


  Przesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!


  .
  Służymy pomocą
  pod numerem:

  58 333 4 555

  Diamond

  od 2007 roku

  Jesteśmy liderem na rynku gotowych zestawów lakierniczych a nasze rozwiązania

  znalazły uznanie setek zadowolonych klientów.
  Dla innych nowość - dla nas Standard!


   ODWIEDŹ NASZE INNE AUKCJE :)))


  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...