Kod producenta: PROGI ZESTAW
Waga produktu: 1.835 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond

ZESTAW UMOŻLIWIA SAMODZIELNĄ NAPRAWĘ

WSZYSTKICH ODPRYSKÓW,OTARĆ ORAZ

USZKODZEŃ PROGÓW

TWOJEGO AUTA

(MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO LAKIEROWANIA

W KOLOR NADWOZIA)

.

Zestaw "Na progi" zawiera:

.
- Szybko schnąca farba podkładowa  spray 1 szt. - BOLL  

(3 warianty koloru)   

Środek ochrony karoserii spray  1 szt. - BOLL

(3 warianty koloru)

.

Zestaw umożliwia samodzielną naprawę uszkodzonej powierzchni progów, a dołączana do każdej przesyłki czytelne instrukcje samodzielnej naprawy, gwarantuje prawidłową aplikację i pozwala uniknąć kosztownych poprawek. Zabezpieczna powierzchnia może być lakierowana dowolnym lakierem jak również sama w sobie stanowi idealne rozwiązanie estetyczne i antykorozyje.

Zastosowanie: regeneracja uszkodzeń struktury powłoki lakierniczej progów

Puszki, są uzbrojona w nowoczesną dyszę rozpyłową, która umożliwia regulację szerokości i kierunku strumienia. Pozwala to uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania.

.


!!! UWAGA GRATIS !!!

.

Instrukcja kompleksowej naprawy uszkodzonych elementów

.

!!! UWAGA GRATIS !!!


.

srodek_ochrony_karoserii

.

.

Środek na bazie żywic syntetycznych, chroniący przed oddziaływaniem czynników mechanicznych. Można go lakierować wszystkimi systemami lakierów. Występuje w trzech kolorach: czarnym, szarym i białym.

.

.

szybko_schnaca_farba_podkladowa

Szybko schnąca farba podkładowa służąca do przygotowania podłoża w pracach lakierniczych na elementach karoserii samochodowej. Jest bardzo odporna na zadrapania. Nowoczesne wykończenie główki pozwala na wygodne nanoszenie podkładu. Dostępna w kolorze beżowym, szarym i czarnym.

.

.

.

.


Po co dawać zarobić na Nas innym...!?!

.
Jak zaoszczędzić 200,00 - 250,00 zł ??? 

To proste !!! Pomożemy Ci w 3 krokach !!!

.
Krok 1:
.
Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć nierówności papierem ściernym na sucho. Następnie usunąć kurz i odtłuścić naprawiany obszar ( papier ścierny, zmywacz silikonowy/benzyna ekstrakcyjna - dostępne na innych aukcjach) .

.

Krok 2:
.
Należy zabezpieczyć naprawiany obszar tak aby nałożyć produkt tylko w miejscu gdzie tego chcemy (taśma maskująca, folia, papier lakierniczy - dostępny na innych aukcjach). Nakładamy podkład kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowym natrysku należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro

.

Krok 3:

.

Przygotowany do lakierowania obszar należy ponownie odtłuścić. Aplikujemy kilkoma cienkimi warstwami środek ochrony karoserii. Pomiędzy każdym natryskiem należy odczekać kilka minut.


Po dokonaniu zakupu prosimy potwierdzić zakup podając kolor podkładu (beżowy, szary, czarny) i środka ochrony karoseri (czarny, szary, biały).

Prezentowany zesatw zawiera tylko markowe produkty z jednej lini i został tak skonfigurowany aby w przystępnej cenie

uzyskać najlepszy efekt końcowy. Dobierzemy lakier do każdej marki i modelu samochodu : akrylowy, metaliczny, perłowy. 

 Odpowiedni kolor dorabiamy na podstawie numeru znajdującego się na karoserii samochodu. Kod koloru zwykle znajduje się na wklejce/tabliczce znamionowej zamontowanej w różnych miejscach pojazdu, zależnie od marki. Aby odnaleźć lokalizację kodu koloru zajrzyj  TUTAJ

W przypadku problemów skontaktuj się z nami !!!

Kolory dobieramy komputerowo, według najnowszych receptur.

Po dokonaniu zakupu należy podać kod koloru, markę, model samochodu i rok produkcji.

.

Każda naprawa jest inna dlatego na pozostałych aukcjach oferujemy dedykowane zestawy "zrób to sam":

.

- Lakier bazowy + lakier nawierzchniowy (zestaw do lakierowania)

- Zaprawka - Mini lakiernik (zestaw do zaprawkowania z pędzelkiem)

- Super lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega lakiernik (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy szpachlówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Mały blacharz (naprawa wgnieceń powłoki blacharskiej)

- Duży blacharz  (naprawa skorodowanej powłoki blacharskiej)

- Zestaw na plastik (idealny do naprawy np. zderzaków)

.

POLECAMY POWIĄZANE PRODUKTY:

.

BRUNOX Epoxy Środek na rdzę

Brunox® Epoxy – system odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako:
- odrdzewiacz
- epoksydowy preparat gruntujący
do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).


TROTON Zestaw reperacyjny

Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny. Czas pracy w zależności od temperatury 8-10 min. Następną warstwę nakładamy na lepką powierzchnię. Po ok 40min. naprawiane miejsce można obrabiać mechanicznie i szpachlować szpachlówką firmy TROTON. Rozdrobnionej żywicy nie wlewać spowrotem do puszki. Użyte narzędzia jak najszybciej umyć w rozpuszczalniku nitrocelulozowym.

Dorobiony komputerowo lakier w sprayu

Lakiery w aerozolu do wszystkich marek samochodów, przeznaczone są do napraw uszkodzonych powłok lakierniczych. Oferowana gama odcieni lakierów odpowiada kolorystyce lakierów najpopularniejszych samochodów jeżdżących na polskich i światowych drogach. Ze względu na łatwy i szybki sposób aplikacji (puszka aerozolowa) i dużą pojemność wynoszącą 400ml, lakiery te mogą być stosowane zarówno przez amatorów jak i specjalistów.

Lakier bezbarwny w sprayu

Jednokomponentowy bezbarwny lakier w sprayu stworzony na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej. Produkt ten pozwala uzyskać szybkoschnącą , bardzo trwałą powłokę odporną na warunki atmosferyczne. Pojemność: 400ml; kolor: transparentny połysk / transparentny mat

.

Troton Spray podkład 1K szary

Wysokiej jakości,jednokomponentowa farba podkładowa , o bardzo krótkim czasie schnięcia. Ma za zadanie przygotować podłoże do prac lakierniczych na elementach karoserii samochodowych, odpowiedni jako podkład dla ponownego zastosowania pod wszystkie systemy lakiernicze , łatwy do szlifowania na mokro i na sucho, wydajny i odporny na zadrapania.

.

Szpachlówka uniwersalna 250g


Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, bardzo łatwej obróbce i dobrej szlifowalności. Posiada twardość i elastyczność odpowiednią do wypełniania ubytków. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju powierzchni, także niezgruntowanej powierzchni metalowej.

.

Arkusze ścierne INDASA


Materiały ścierne najnowszej technologii, przeznaczone do nowoczesnych systemów lakierniczych. Wiodący światowy producent materiałów sciernych INDASA
.
Zmywacz silikonowy

Zmywacz silikonowy jest produktem służącym do czyszczenia powierzchni przed lakierowaniem. Zabrudzenia w postaci silikonu, wosku, tłuszczu są bardzo niebezpieczne dla uzyskania dobrego efektu podczas lakierowania. Zmywaczem silikonowym możemy czyścić powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych.Przesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!

.
Służymy pomoca
pod numer:

58 333 4 555

poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00

sobota 08.00 - 14.00

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...