Kod producenta: ZESTAW MAŁY BLACHARZ
Waga produktu: 1.858 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond

ZESTAW UMOŻLIWIA SAMODZIELNĄ NAPRAWĘ

ZNACZNYCH USZKODZEŃ

POWŁOK BLACHARSKICH,

W SZCZEGOLNOŚCI DUŻYCH WGNIECEŃ

I OTWORÓW

 TWOJEGO AUTA I MOTOCYKLA


.

Zestaw "Mały Blacharz" zawiera:

.

- Podkład epoksydowy UNDER 395 SPECTRAL

- Szpachlówka uniwersalna 250g TROTON

- Szpachlówka poliestrowa z włóknem szklanym 250g TROTON

- Zmywacz silikonowy 100 ml SPIES-HECKER

- Szpachelki "japonki" (komplet) TROTON

- Para rękawiczek

.

Zestaw umożliwia samodzielną naprawę i zabezpieczenie uszkodzonej powierzchni blacharskiej, a dołączane do każdej przesyłki czytelne instrukcje, gwarantują prawidłową aplikację i pozwalają uniknąć kosztownych poprawek.

Zastosowanie: rozległe i znaczne uszkodzenia struktury powłoki blacharskich. Powierzchnie zabezpieczone zestawem Mały Blacharz można pokrywać dedykowanymi zestawami  (dostepne na innych naszych aukcjach) np.:

LAKIER SAMOCHODOWY I BEZBARWNY W SPRAYU 400ML

LAKIER SAMOCHODOWY SPRAYU 400ML - WYSYŁKA GRATIS

LAKIER SAMOCHODOWY W SPRAYU 400ML

 .

Puszki, renomowanego producenta, są uzbrojona w nowoczesną dyszę rozpyłową, która umożliwia regulację szerokości i kierunku strumienia. Pozwala to uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania. 


!!! GRATIS CZTERY ARKUSZE PAPIERU RÓŻNEJ GARDACJI !!!

+

Do każdej przesyłki dołączamy DRUKOWANĄ instrukcje aplikacji lakieru.

Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwalają uniknąć kosztownych poprawek!


.NOWOŚĆ

Atomizer - nowość!!!

Od teraz jeszcze łatwiejsza naprawa

Zmywacz silikonowy, oferujemy Państwu w poręcznym atomizerze znacznie pomagającym w procesie naprawczym.


.Zestaw pomoże zaoszczędzić 350,00 - 400,00 zł

To tylko 4 proste kroki:

Krok 1: 
Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć ślady korozji papierem ściernym na sucho (gratis - w zestawie). Następnie usunąć kurz i odtłuścić naprawiany obszar.
Krok 2:
Należy zabezpieczyć naprawiany obszar tak aby nałożyć produkt tylko w miejscu gdzie tego chcemy (folia, taśma, papier lakierniczy - dostępny na innych aukcjach). Nakładamy podkład gruntujacy kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowej aplikacji należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (gratis - w zestawie).

Krok 3:

Głębokie rysy, wgnioty, wyrwy lub dziury trzeba wypełnić szpachlówką z włóknem szklanym. Nakładamy cienkimi porcjami na warstwę podkładu przygotowaną wg instrukcji powyżej.  Po wyschnięciu szlifujemy papierem (gratis - w zestawie).

Krok 4:

Nakładamy szpachlówkę uniwersalną dla uzyskania "miększej" powierzchni.  Po wyschnięciu bardzo delikatnie szlifujemy papierem (gratis - w zestawie).

Krok 5:

Nakładamy podkład gruntujacy kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowym natrysku należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (gratis - w zestawie).

 .

 .SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA ZESTAWU:

Podkład epoksydowy SPECTRAL UNDER 395 spray

Podkład antykorozyjny, zapewniający bardzo dobrą ochronę powierzchni stalowych. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnych podłoży i świetne właściwości izolacyjne. Ze względu na właściwości antykorozyjne może być stosowany jako pojednyczy podkład do napraw punktowych. Po wyschnięciu pozostawia gładką powierzchnie. Stosowane podłoża: stare powłoki lakierowe, poliestrowe szpachlówki, stal, aluminium, stal ocynkowana, stal nierdzewna, laminaty poliestrowe.
.
Szpachlówka uniwersalna 250g 
Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, bardzo łatwej obróbce i dobrej szlifowalności. Posiada twardość i elastyczność odpowiednią do wypełniania ubytków. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju powierzchni, także niezgruntowanej powierzchni metalowej.

.

Szpachlówka z włóknem szklanym 250g

Wysokiej jakości szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym do napraw samochodowych. Polecana do wypełniania dużych wgnieceń i otworów w pojazdach, przyczepach i naczepach. Własciwości: doskonała przyczepność do metali, duża twardość i wysoka elastyczność, krótki czas utwardzania, dobre właściwości ścierne.


Arkusze ścierne INDASA
.
 Materiały ścierne najnowszej technologii, przeznaczone do nowoczesnych systemów lakierniczych. Wiodący światowy producent materiałów sciernych INDASA

.
Zmywacz silikonowy

Zmywacz silikonowy jest produktem służącym do czyszczenia powierzchni przed lakierowaniem. Zabrudzenia w postaci silikonu, wosku, tłuszczu są bardzo niebezpieczne dla uzyskania dobrego efektu podczas lakierowania. Zmywaczem silikonowym możemy czyścić powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych.

.

Szpachelki "japonki" komplet

Szpachelki metalowe i plastikowe do rozprowadzania szpachli samochodowych.

.

Rękawiczki - para

Odznaczają się lepszą wytrzymałością i są bardziej odporne na przebicia i przecięcia od lateksowych i winylowych, zachowują swoją formę. Są odporne na działanie rozpuszczalników, kwasów, zasad, olejów, tłuszczów itd. Bezpieczne dla środowiska, rzadko są przyczyną reakcji alergicznych. Posiadają dużo lepszą elastyczność niż winylowe.

.


Zesatw zawiera tylko markowe produkty z jednej lini i został tak skonfigurowany aby w przystępnej cenie uzyskać najlepszy efekt końcowy!

Puszki, renomowanego producenta, są uzbrojona w nowoczesną dyszę rozpyłową, która umożliwia regulację szerokości i kierunku strumienia. Pozwala to uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania.

Dołączone produkty są sprawdzone i z powodzeniem używane przez profesjonalne lakiernie.

.Dobierzemy lakier do każdej marki i modelu samochodu : akrylowy, metaliczny, perłowy. 

.

 Odpowiedni kolor dorabiamy na podstawie numeru znajdującego się na karoserii samochodu. Kod koloru zwykle znajduje się na wklejce/tabliczce znamionowej zamontowanej w różnych miejscach pojazdu, zależnie od marki. Aby odnaleźć lokalizację kodu koloru zajrzyj  TUTAJ

W przypadku problemów skontaktuj się z nami !!!

Kolory dobieramy komputerowo, według najnowszych receptur.

Po dokonaniu zakupu należy podać kod koloru, markę, model samochodu i rok produkcji.

.

Każda naprawa jest inna dlatego na pozostałych

aukcjach oferujemy dedykowane zestawy "zrób to sam":

- Zaprawka - Mini lakiernik (zestaw do zaprawkowania z pędzelkiem)

- Super lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega lakiernik (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy szpachlówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Duży blacharz  (naprawa skorodowanej powłoki blacharskiej)

- Zestaw na plastik (idealny do naprawy np. zderzaków)

- Zestaw na progi (idaelany do kompleksowego lakierowania progów)

POLECAMY POWIĄZANE PRODUKTY:

..

Dorobiony komputerowo lakier w sprayu

Lakiery w aerozolu do wszystkich marek samochodów, przeznaczone są do napraw uszkodzonych powłok lakierniczych. Oferowana gama odcieni lakierów odpowiada kolorystyce lakierów najpopularniejszych samochodów jeżdżących na polskich i światowych drogach. Ze względu na łatwy i szybki sposób aplikacji (puszka aerozolowa) i dużą pojemność wynoszącą 400ml, lakiery te mogą być stosowane zarówno przez amatorów jak i specjalistów.

Lakier bezbarwny w sprayu

Jednokomponentowy bezbarwny lakier w sprayu stworzony na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej. Produkt ten pozwala uzyskać szybkoschnącą , bardzo trwałą powłokę odporną na warunki atmosferyczne. Pojemność: 400ml; kolor: transparentny połysk / transparentny matPrzesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!

.
Służymy pomocą
pod numerem:

58 333 4 555

poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00

sobota 08.00 - 14.00

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...