Kod producenta: ZAPRAWKA LAKIER KOŁPAK
Waga produktu: 0.050 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond

LAKIER SAMOCHODOWY DO ZAPRAWEK ZAPRAWKA 30ML+GRATIS!

UMOŻLIWIA SAMODZIELNĄ

NAPRAWĘ WSZYSTKICH:

ODPRYSKÓW, OTARĆ ORAZ ZARYSOWAŃ

TWOICH KOŁPAKÓW

W SZCZEGÓLNOŚCI TYCH PUNKTOWYCH

.

Rozlewamy Lakiery w Buteleczki z pędzelkiem (30ml)

z mieszalnika wiodącego producenta

STANDOX
.

Dzięki najwyższej jakości i technologi, 

jesteśmy w stanie dorobić każdy kolor i odcień wszystkich

samochodów i motocykli świata.  

.

Jak zamówić idealny lakier? To prostsze niż myślicie!

Wystarczy podać numer oryginalnego lakieru.

Nie wiecie jaki numer, gdzie szukać lub nie jesteście pewni czy pojazd był już lakierowany?

Zadzwoń do naszego pracownika

odwiedź naszą stronę z poradnikiem "numer lakieru - gdzie szukać"

odwiedź nasz kanał YOUTUBE "numer lakieru - gdzie szukać"

.

!!! GRATIS !!!

.

Do każdej przesyłki dołączamy instrukcję aplikacji lakieru i napraw lakierniczych.

Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwala uniknąć kosztownych poprawek!

.

!!! GRATIS !!!

NOWOŚĆ

Od teraz jeszcze łatwiejsza naprawa.

.

Każdą buteleczkę wyposażono w pędzelek zintegrowany z zakrętką, czytelną podziałkę oraz metalową kulkę. Pędzelek umożliwia precyzyjną aplikację, podziałka pozwala kontrolować zużcie materiału a kulka idealnie wymiesza produkty przed przystąpieniem do naprawy.

.

Produkt umożliwia kompleksową i samodzielną naprawę oraz zabezpieczenie uszkodzonej powierzchni lakierniczej. Zawartość pojemnika idealnie znajduje zastosowanie w niwelowaniu drobnych rys i odprysków.

.

Dlaczego 30 ml jest OK a nie więcej?

.

Przy zaprawkach działa zasada "lepsze wrogiem dobrego". Zaprawkowanie to drobne "zapuszczanie" ubytków lakierem, czyli "mini lakierowanie", a nie malowanie pędzlem! (rozległe naprawy z pędzelka są nieestetyczne i wątpliwe jakościowo). Z doświadczenia wiemy, że wszystko ponad 30 ml jest niewykorzystane i po prostu wysycha a w najlepszym przypadku z czasem traci swoje pierwotne właściwości (rozrobiony lakier ma stosunkowo krótki termin przydatności). Do większych samodzielnych napraw lakierniczych polecamy nabijane lakiery w sprayu AUKCJE TUTAJ. Tylko one będą zapewniały lakierowanie a nie malowanie!

Lakier sporządzany jest wg oryginalnych receptur, jednego z najlepszych producentów świata. Tutaj nie ma miejsca na marne wyjaśnienia „..nie da się bo receptura za mała…bo ilość nie taka jak trzeba… bo nie i już…”.

Nasz lakier to oryginalny STANDOX,  bez miejsca na sztuczne kompromisy,

wszystko się da!!!

.

Zastosowanie: punktowa naprawa struktury powłoki lakierniczej (odpryski od kamieni, otarcia, rysy, miejscowe ogniska korozji itp...)Po co dawać zarobić na Nas innym...!?!

.
Jak zaoszczędzić 50,00 - 100,00 zł ??? 

To proste !!! Pomożemy Ci w 4 krokach !!!

.
Krok 1:
.
Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć ślady korozji papierem ściernym na sucho (dostępny na innych aukcjach). Następnie usunąć kurz, odtłuścić zmywaczem oraz zabezpieczyć naprawiany obszar tak aby nałożyć produkt tylko w miejscu gdzie tego chcemy (folia, papier lakierniczy - dostępny na innych aukcjach).

.

Krok 2:
.
Nakładamy podkład kilkoma cienkimi warstwami. Po każdorazowej aplikacji należy odczekaj kilka minut. Suchy podkład wygładzamy drobnym papierem na mokro (dostępny na innych aukcjach)  oraz odtłuszczamy zmywaczem.

.

Krok 3:

.

Lakier bazowy (idealnie dorobiony przez nas kolor) aplikujemy pędzelkiem kilkoma cienkimi warstwami. Pomiędzy każdą warstwą należy odczekać kilka minut.
.
Krok 4:

.
Kiedy lakier bazowy będzie już suchy (około 30 minut w temperaturze 20ºC) i zrobi się matowy, należy nałożyć kilka cienkich warstw lakieru bezbarwnego. Odczekać 2h do utwardzenia lakieru.


Aukcja dotyczy 30 ml lakieru w butelczce z pędzelkiem i metalową kulką.

Przy zamawianiu lakieru prosimy aby wybrać rodzaj lakieru tj. bazowy (metaliczny) czy akrylowy (jednowarstwowy).

Prosimy pamiętać, że lakiery bazowe (metaliczne) należy zawsze pokrywać lakierem bezbarwnym.

Komplet lakieru bazowego z lakierem nawierzniowym i zestawy reparacyjne na innych naszych aukcjach.

.

Każda naprawa jest inna dlatego na pozostałych aukcjach oferujemy dedykowane zestawy "zrób to sam":

- Zaprawka - Mini felga (zestaw do zaprawkowania z pędzelkiem)

- Lakier bazowy + lakier nawierzchniowy (podstawowy zestaw do lakierowania felg)

- Super Felga Light  (podkład, lakier akrylowy, zmywacz  silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega Felga Light (podkład, lakier akrylowy , zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga felga Light ( podkład, lakier akrylowy , zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Super Felga  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, dedykowane papiery ścierne)


- Mega felga  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga felga ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Super lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Peta lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, pasta polerska, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, szpachlówka z włóknem szklanym, szpachleki "japonki", dedykowane papiery ścierne, taśma ochronna, maska ochronna, rękawiczki)

- Mały blacharz (naprawa uszkodzonej powłoki blacharskiej)

- Duży blacharz  (naprawa skorodowanej powłoki blacharskiej)

- Zestaw na plastik (idealny do naprawy np. zderzaków)

- Zestaw na progi (idaelany do kompleksowego lakierowania progów)


.

Sposób użycia oraz przygotowania podłoża znajdziecie również w naszym internetowym poradniku lub dowiecie się telefonicznie u naszego technologa

Przesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!

.

POLECAMY POWIĄZANE PRODUKTY:

.

BRUNOX Epoxy Środek na rdzę

Brunox® Epoxy – system odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako:
- odrdzewiacz
- epoksydowy preparat gruntujący
do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).

zestw reperacyjny
TROTON Zestaw reperacyjny

Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny. Czas pracy w zależności od temperatury 8-10 min. Następną warstwę nakładamy na lepką powierzchnię. Po ok 40min. naprawiane miejsce można obrabiać mechanicznie i szpachlować szpachlówką firmy TROTON. Rozdrobnionej żywicy nie wlewać spowrotem do puszki. Użyte narzędzia jak najszybciej umyć w rozpuszczalniku nitrocelulozowym.

 .

Pasta polerska lekkościerna - K2 TURBO

 Usuwa nawet najdrobniejsze zarysowania i sprawia, dzięki czemu lakier jest o 25 % gładszy. Podczas usuwania wierzchniej warstwy lakieru, nie powoduje drobnych zarysowań, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie o 10 % wyższego połysku. Usuwa zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt i resztki po owadach. Przywraca pierwotny kolor i blask lakieru. Nadaje się do wszystkich typów lakierów, także metalizowanych.

.

Taśma ochronna lakiernicza 36 mm

Taśma wykonana z lekko krepowanego, impregnowanego papieru, jednostronnie pokryta specjalnym klejem na bazie kauczuku naturalnego. Przeznaczona jest do maskowania powierzchni podczas prac lakierniczo - malarskich w temperaturach do 80°C. Taśma jest odporna na działanie roz-puszczalników organicznych, farb i lakierów. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża z metalu, tworzyw sztucznych, utwardzonych powłok farb i lakierów, szkła, gumy, drewna, kamienia. Nie pozostawia żadnych śladów na oklejanych elementach.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...