Kod producenta: ZAPRAWKA FELGA
Waga produktu: 0.300 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Diamond

PRZYWRÓĆ FELGOM DAWNY BLASK!

LUB

ODPICUJ KOŁPAKI!

ZESTAW UMOŻLIWIA KOMPLETNĄ

I SAMODZIELNĄ NAPRAWĘ

WSZYSTKICH ODPRYSKÓW,

OTARĆ ORAZ ZARYSOWAŃ

W SZCZEGÓLNOŚCI TYCH PUNKTOWYCH

.

Zestaw "Zaprawka - Mini lakiernik" zawiera:

.

- Dorobiony komputerowo lakier 

z mieszalnika wiodącego światowego producenta STANDOX - 30 ml

.

- Lakier bezbarwny jednokomponentowy SPECTRAL NOVOL - 30 ml

- Podkład SPECTRAL NOVOL - 30 ml

- Zmywacz silikonowy SPIES-HECKER  - 30 ml

.

Zastosowanie: punktowa naprawa struktury powłoki lakierniczej (odpryski od kamieni, otarcia, rysy, miejscowe ogniska korozji itp...)


!!! GRATIS !!!

.

Do każdej przesyłki dołączamy instrukcję aplikacji lakieru i napraw lakierniczych.

Instrukcje gwarantują prawidłową aplikację i pozwala uniknąć kosztownych poprawek!

 .

!!! GRATIS !!!


NOWOŚĆ

Od teraz jeszcze łatwiejsza naprawa.

.

Każdą buteleczkę wyposażono w pędzelek zintegrowany z zakrętką, czytelną podziałkę oraz metalową kulkę. Pędzelek umożliwia precyzyjną aplikację, podziałka pozwala kontrolować zużcie materiału a kulka idealnie wymiesza produkty przed przystąpieniem do naprawy.

.

Produkt umożliwia kompleksową i samodzielną naprawę oraz zabezpieczenie uszkodzonej powierzchni lakierniczej. Zawartość pojemnika idealnie znajduje zastosowanie w niwelowaniu drobnych rys i odprysków.

.

Dlaczego 30 ml jest OK a nie więcej?

.

Przy zaprawkach działa zasada "lepsze wrogiem dobrego". Zaprawkowanie to drobne "zapuszczanie" ubytków lakierem, czyli "mini lakierowanie", a nie malowanie pędzlem! (rozległe naprawy z pędzelka są nieestetyczne i wątpliwe jakościowo). Z doświadczenia wiemy, że wszystko ponad 30 ml jest niewykorzystane i po prostu wysycha a w najlepszym przypadku z czasem traci swoje pierwotne właściwości (rozrobiony lakier ma stosunkowo krótki termin przydatności). Do większych samodzielnych napraw lakierniczych polecamy nabijane lakiery w sprayu AUKCJE TUTAJ. Tylko one będą zapewniały lakierowanie a nie malowanie!

Lakier sporządzany jest wg oryginalnych receptur, jednego z najlepszych producentów świata. Tutaj nie ma miejsca na marne wyjaśnienia „..nie da się bo receptura za mała…bo ilość nie taka jak trzeba… bo nie i już…”.

Nasz lakier to oryginalny STANDOX,  bez miejsca na sztuczne kompromisy,

wszystko się da!!! 


Zestaw pomoże zaoszczędzić 150,00 - 200,00 zł

To tylko 4 proste kroki:

.

Krok 1: 
.
Uszkodzoną powierzchnię należy oczyścić, wyszlifować i usunąć ślady korozji papierem ściernym na sucho. Następnie usunąć kurz i odtłuścić naprawiany obszar.
Krok 2:
.
Należy zabezpieczyć naprawiany obszar. Nakładamy podkład kilkoma cienkimi warstwami. Następnie wygładzamy drobnym papierem na mokro.
Krok 3:
.
Przemywamy zmywaczem i aplikujemy idealnie dorobiony lakier bazowy.

Krok 4:

.
Kiedy lakier bazowy będzie już suchy nakładamy lakier bezbarwny.

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA ZESTAWU: .

Dorobiony komputerowo lakier

lakiery do wszystkich marek samochodów, przeznaczone są do napraw uszkodzonych powłok lakierniczych. Oferowana gama odcieni lakierów odpowiada kolorystyce lakierów najpopularniejszych samochodów jeżdżących na polskich drogach. Ze względu na łatwy i szybki sposób aplikacji (buteleczka z pędzelkiem oraz kulką ułatwiającą wymieszanie), lakiery te mogą być stosowane zarówno przez amatorów jak i specjalistów.

Lakier jednokomponentowy bezbarwny

Jednokomponentowy bezbarwny lakier stworzony na bazie wysokiej jakości żywicy akrylowej. Produkt ten pozwala uzyskać szybkoschnącą, bardzo trwałą powłokę odporną na warunki atmosferyczne. Pojemność: 30ml; kolor: transparentny połysk / transparentny mat

.

Podkład SPECTRAL NOVOL

Podkład doskonale nadaje się do przygotowania podłoża w pracach lakierniczych na elementach karoserii samochodowej. Posiada wspaniałe właściwości ochronne przed rdzą oraz jest bardzo odporna na zadrapania ,dlatego stanowi bardzo dobre podłoże przed nałożeniem lakieru.
.

Zmywacz silikonowy

Zmywacz silikonowy jest produktem służącym do czyszczenia powierzchni przed lakierowaniem. Zabrudzenia w postaci silikonu, wosku, tłuszczu są bardzo niebezpieczne dla uzyskania dobrego efektu podczas lakierowania. Zmywaczem silikonowym możemy czyścić powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych.

.


. Zesatw zawiera tylko markowe produkty z jednej lini i został tak skonfigurowany aby w przystępnej cenie uzyskać najlepszy efekt końcowy!

Buteleczki, renomowanego producenta, są uzbrojone w nowoczesny i poręczny pędzelek umożliwiający uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnego lakierowania.


Dobierzemy komuterowo lakier wg najnowszej receptury do każdej marki i modelu samochodu : akrylowy, metaliczny, perłowy na podstawie numeru znajdującego się na karoserii samochodu. Kod koloru zwykle znajduje się na wklejce/tabliczce znamionowej zamontowanej w różnych miejscach pojazdu, zależnie od marki.

Aby odnaleźć lokalizację kodu koloru zajrzyj  TUTAJ

W przypadku problemów skontaktuj się z nami !!!

.

Każda naprawa jest inna dlatego na pozostałych aukcjach oferujemy dedykowane zestawy "zrób to sam":

.

- Zaprawka - Mini felga (zestaw do zaprawkowania z pędzelkiem)

- Lakier bazowy + lakier nawierzchniowy (podstawowy zestaw do lakierowania felg)

- Super Felga Light  (podkład, lakier akrylowy, zmywacz  silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega Felga Light (podkład, lakier akrylowy , zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga felga Light ( podkład, lakier akrylowy , zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Super Felga  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega felga  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga felga ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Super lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz silikonowy, dedykowane papiery ścierne)

- Mega lakiernik  (podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy, szpachówka, dedykowane papiery ścierne)

- Giga lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, dedykowane papiery ścierne, maska ochronna, rękawiczki, pasta polerska)

- Peta lakiernik ( podkład, lakier bazowy, lakier bezbarwny, pasta polerska, zmywacz  silikonowy,szpachlówka, szpachlówka z włóknem szklanym, szpachleki "japonki", dedykowane papiery ścierne, taśma ochronna, maska ochronna, rękawiczki)

- Mały blacharz (naprawa uszkodzonej powłoki blacharskiej)

- Duży blacharz  (naprawa skorodowanej powłoki blacharskiej)

- Zestaw na plastik (idealny do naprawy np. zderzaków)

- Zestaw na progi (idaelany do kompleksowego lakierowania progów)

.

POLECAMY POWIĄZANE PRODUKTY: .


BRUNOX Epoxy Środek na rdzę

Brunox® Epoxy – system odrdzewiania i zapobiegania korozji. Zastosowanie i działanie jako:
- odrdzewiacz
- epoksydowy preparat gruntujący
do przemysłowego zabezpieczania konstrukcji, instalacji, maszyn, pojazdów itp. Brunox® Epoxy stanowi opatentowany system odrdzewiający na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy ze zneutralizowaną warstwą korozji organiczny związek żelaza. Powstająca czarna, bardzo zwięzła i odporna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną i dzięki zawartości żywicy epoksydowej, stanowi równocześnie doskonałą warstwę gruntującą. Preparat ten nadaje się wyśmienicie de renowacji maszyn, instalacji, pojazdów. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek – również chemo-utwardzalnych).


zestw reperacyjny
TROTON Zestaw reperacyjny

Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny. Czas pracy w zależności od temperatury 8-10 min. Następną warstwę nakładamy na lepką powierzchnię. Po ok 40min. naprawiane miejsce można obrabiać mechanicznie i szpachlować szpachlówką firmy TROTON. Rozdrobnionej żywicy nie wlewać spowrotem do puszki. Użyte narzędzia jak najszybciej umyć w rozpuszczalniku nitrocelulozowym.

 .

Pasta polerska lekkościerna - K2 TURBO

Usuwa nawet najdrobniejsze zarysowania i sprawia, dzięki czemu lakier jest o 25 % gładszy. Podczas usuwania wierzchniej warstwy lakieru, nie powoduje drobnych zarysowań, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie o 10 % wyższego połysku. Usuwa zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt i resztki po owadach. Przywraca pierwotny kolor i blask lakieru. Nadaje się do wszystkich typów lakierów, także metalizowanych.

.

Taśma ochronna lakiernicza 36 mm

Taśma wykonana z lekko krepowanego, impregnowanego papieru, jednostronnie pokryta specjalnym klejem na bazie kauczuku naturalnego. Przeznaczona jest do maskowania powierzchni podczas prac lakierniczo - malarskich w temperaturach do 80°C. Taśma jest odporna na działanie roz-puszczalników organicznych, farb i lakierów. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża z metalu, tworzyw sztucznych, utwardzonych powłok farb i lakierów, szkła, gumy, drewna, kamienia. Nie pozostawia żadnych śladów na oklejanych elementach.

.

Przesyłki realizujemy  niezwłocznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, tak więc otrzymujecie Państwo świeżo dorobiony lakier!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...