Kod producenta: U.N.400
Waga produktu: 33 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin

Środek do mycia wstępnego, zmiękcza brud, usuwa insekty U.N.400

Produkt U.N. 400 jest bezkonkurencyjnym środkiem w czyszczeniu laminowanych kadłubów jachtów, żaglówek, łodzi motorowych i wiosłowych, skuterów i rowerów wodnych, kajaków itp. Dzięki silnie skoncentrowanej formie cechuje się bardzo wysoką efektywnością w działaniu.

Zastosowanie
Doskonale nadaje się zarówno do mycia ręcznego, jak i myjkami ciśnieniowymi. Z pomocą U.N. 400 szybko i z łatwością poradzą sobie Państwo z brudną burtą, pokładem czy nadbudówką.
W większym stężeniu, nadaje się również do mycia silników. Produkt ten usuwa zabrudzenia organiczne jak glony, insekty, osady z wody i powietrza, jak również sadzę, olej i benzynę.

Zalety
Jest bardzo ekonomiczny w użyciu, ponieważ koncentrat można rozcieńczać z wodą w stosunku od 1:10 aż do 1:500. Przy użyciu myjek ciśnieniowych optymalne wyniki czyszczenia ukazują się przy proporcjach 1:300 w temperaturze 600C do 800C.

Skład
U.N. 400 jest koncentratem o brązowym kolorze i charakterystycznym zapachu. Składa się z anionowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych, substancji wiążących, soli alkalicznych, substancji poprawiających zdolność rozpuszczania oraz zagęszczacza.

Ekologia
Jest środkiem ekologicznym. Według kryteriów OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) produkt bez trudu poddaje się biodegradacji. Co w żaden sposób nie szkodzi środowisku wodnemu