Kod producenta: U.N.200
Waga produktu: 35 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin

Oczyszczacz budowlano-przemysłowy U.N.200

U.N.200 jest silnie działającym, skutecznym, zasadowym oczyszczaczem, który usuwa różnorodne zabrudzenia organiczne i pozostałości po nich.Resztki oleju, sadzy lub palonej żywicy znikają szybko i bez problemu. U.N.200 jest idealny dla silnych zabrudzeń maszyn i urządzeń budowlanych, a szczególnie nadaje się do gruntowego oczyszczania powierzchni przed lakierowaniem.

Zastosowanie: 
Maszyny budowlane i przemysłowe, czyszczenie silnika, gruntowe oczyszczenie i przygotowanie do lakierowania (rozcieńczy w proporcji 1:1).
 Jako środek powlekający do części stalowych (rozcieńczyć w proporcji 1:10).Usuwanie plam oleju z betonu. Środek rozcieńczać z wodą w zależności od stopnia zabrudzenia w proporcjach 1:1 do 1:100.

Sposób użycia :
OSpryskać przy pomocy rozpryskiwacza, pozostawić na kilka chwil by środek zadziałał i spłukać przy użyciu urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość naniesienia ręcznego.

Zalety: 
Ekonomiczność (zastosowanie urządzenia wysokociśnieniowego nie jest niezbędne) tylko w wyjątkowych przypadkach U.N.200 stosowany jest jako koncentrat.
Efektywność przez szybkie i bezproblemowe czyszczenie.
Posiada wiele możliwości zastosowań.

Ekologia :
U.N.200 jest zgodny z normami zawartymi w przepisach odnoszących się do sposobów usuwania zanieczyszczeń. Ulega w 90% biologicznemu rozpadowi. Funkcje U.N.200 pozostają w zgodzie z ochroną środowiska.

Opakowania
kanister 35 kg.