loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
TROTON Zestaw reperacyjny

TROTON Zestaw reperacyjny

Troton
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 72 godzin

Producent: Troton

Model: STANDARD LUB SZYBKI

Waga produktu: 0.373 kg

Gwarancja: 12 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:11,00 PLN

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Zastosowanie:

Zestaw reperacyjny służy do naprawiania dziur w miejscach przerdzewiałych. Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnych podłoży zestaw stosowany jest do napraw karoserii samochodowych, łodzi, jachtów itp. Uzyskana powłoka jest odporna na wysoką temperaturę (120 0C), oleje smary, benzyny. Czas pracy w zależności od temperatury 8-10 min. Następną warstwę nakładamy na lepką powierzchnię. Po ok 40min. naprawiane miejsce można obrabiać mechanicznie i szpachlować szpachlówką firmy TROTON. Rozdrobnionej żywicy nie wlewać spowrotem do puszki. Użyte narzędzia jak najszybciej umyć w rozpuszczalniku nitrocelulozowym.

Największą zaletą zestawu jest szybkie utwardzanie laminatu – żywica żeluje w ciągu, a po około 40 minutach laminat jest gotowy do szlifowania.

Inne cechy:

- utwardzacz w postaci pasty,

- wygodna aplikacja mieszanki,

- łatwe przesączanie maty szklanej,

- szybkie utwardzanie,

- bardzo dobra przyczepność do podłoża,

- wysoka wytrzymałość mechaniczna laminatu. 

 
 


<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=aade67dd-c988-4e35-bb37-c206268584db';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script><noscript><a href="http://www.ceneo.pl/19859-0a" rel="nofollow" target="_blank">Opinie o Nas</a></noscript>