Kod producenta: SPECTRAL KONWNCJONALNY
Waga produktu: 0.800 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 1 L
Cena jednostkowa: 180.00 PLN
Producent: Diamond

SPECTRAL 


System mieszalnikowy SPECTRAL BASE


Spectral Base jest dwuwarstwowym mieszalnikowym systemem bazowym. Jego podstawą są pasty pigmentowe oraz spoiwa żywiczne, dzięki którym możliwe jest uzyskanie prawie 50 000 kolorów z gotowych receptur oraz nieskończonej ilości własnych kombinacji.Pasty i spoiwa umieszczane są na nowoczesnej ramie. System cechuje się bardzo dobrą siłą krycia, wspomaganą przez zestaw podkładów w odcieniach szarości widmowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy żywic i pigmentów uzyskaliśmy produkt o najwyższych parametrach technicznych, takich jak: krótki czas schnięcia, dobra przyczepność do podłoża, doskonałe ułożenie ziarna, znakomite dopasowanie koloru. Pozwala to bardzo dobrze wykonywać naprawę lakierniczą, w znacznym stopniu oszczędzić czas pracy oraz zużycie materiału.

Ilość zastosowanych past pozwala na stworzenie nawet najbardziej wymagających kombinacji kolorów past solidowych, metalicznych i perłowych tak w wariancie dwu – jak i trójwarstwowym.

.

NABIJAMY LAKIERY W SPRAY 400 ML: ---> NASZE AUKCJE<--- a="">

.
Najnowsza metoda doboru lakierów z wykorzystaniem technologi spektrofotometru jako nielicznym pozwala nam idealnie dopasować lakier nawet do uprzednio lakierowanych elementów. W celu jak najdokładniejszego dobrania barwy lakieru posługujemy się również specjalnym imitatorem światła dziennego, który pozwala na bardzo dokładna analizę porównawczą koloru elementu wzorcowego z dorabianym lakierem.

.

Masz problem ze znalezieniem koloru lakieru?

Pod tym linkiem znajdziesz odpowiedź:

.

szukanie koloru automatycznie/ręcznie

.
W razie jakiegokolwiek problemu

prosimy o kontakt pod numer: 58 333 4 555


Proszę pamiętać że lakiery bazowe (metaliczne) należy zawsze pokryć lakierem bezbarwnym!

Polecamy