Kod producenta: STANDOX STANDOHYD
Waga produktu: 0.800 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 1 L
Cena jednostkowa: 299.99 PLN
Producent: Diamond

Standox STANDOHYD


Niemiecki producent ze 50-letnią tradycją na rynkach światowych. Standox to synonim i gwarancja wysokiej jakości i perfekcyjnych rezultatów. Najważniejsze cechy wyróżniające Standox to:

- Oferuje szeroką paletę przyjaznych dla środowiska produktów, które spełniają wszystkie wymagania.
- Standox Consulting to pakiet doradczy wspierający we wszelkich technicznych i ekonomicznych aspektach
- Posiada najwięcej dopuszczeń wszystkich znaczących producentów samochodów co jest gwarancją wysokiej jakości produktów i technologii.Dla prawie wszystkich prac lakierniczych firma Standox zaleca lakier wodorozcieńczalny. W ten sposób lakiernik jednym systemem wykonać może wszystkie prace lakiernicze. Standohyd odznacza się wspaniałą jakością lakieru bezbarwnego, wysoką dokładnością koloru, bardzo dobrym efektem końcowym i wspaniałą zdolnością krycia. Jednak jego największym plusem jest ekonomiczność.
Standohyd Basecoat jest łatwy w aplikacji. Prosta praca, wysoka zdolność krycia i możliwość wymieszania najmniejszych ilości czynią ten system naprawdę ekonomicznym. Dobry efekt uzyskuje się już po półtorej warstwy. Każda warstwa mniej to zaoszczędzony nie tylko materiał, ale i czas, gdyż odpada konieczność odparowania między warstwami.
58 mix’ów czyni system bardzo przejrzystym. Około 23.000 kolorów uni, metalik i perłowych można łatwo i szybko wymieszać.

.

NABIJAMY LAKIERY W SPRAY 400 ML: ---> NASZE AUKCJE<---

.

Najnowsza metoda doboru lakierów z wykorzystaniem technologi spektrofotometru jako nielicznym pozwala nam idealnie dopasować lakier nawet do uprzednio lakierowanych elementów. W celu jak najdokładniejszego dobrania barwy lakieru posługujemy się również specjalnym imitatorem światła dziennego, który pozwala na bardzo dokładna analizę porównawczą koloru elementu wzorcowego z dorabianym lakierem.

.

Masz problem ze znalezieniem koloru lakieru?

Pod tym linkiem znajdziesz odpowiedź:

.

szukanie koloru automatycznie/ręcznie

.
W razie jakiegokolwiek problemu

prosimy o kontakt pod numer: 58 333 4 555


Proszę pamiętać że lakiery bazowe (metaliczne) należy zawsze pokryć lakierem bezbarwnym!

Polecamy