loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
BOLL silikon w sprayu

BOLL silikon w sprayu

BOLL
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48 godzin

Producent: BOLL

Waga produktu: 0.337 kg

Gwarancja: 12 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:17,59 PLN

  • Opis produktu

  • Pliki do pobrania

  • Opinie Klientów

Boll - Silikonu w sprayu  służy do smarowania zamków w drzwiach, uszczelek gumowych, łańcuchów, zawiasów itp. Ułatwia przesuwanie się elementów ruchomych w prowadnicach. Doskonale nadaje się do ochrony części gumowych przed wysychaniem, zamarzaniem i zlepianiem się uelastycznia je i nadaje połysk.  Odporny jest na działanie wysokich i niskich temperatur oraz wody.

Sposób użycia: dokładnie oczyścić i odtłuścić  a następnie  osuszyć miejsca, które mają być smarowane. Przed użyciem  dobrze wstrząsnąć  pojemnik przez około 3 minuty. Równomiernie nanieść  cienką warstwę  silikonu. W przypadku trudno dostępnych miejsc, użyć rurki rozpryskującej. W czasie mrozów po każdym myciu samochodu dokładnie spryskać uszczelki gumowe drzwi, bagażnika i maski silnika. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać, aż zawór bedzie pusty.

 


<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'http://')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=aade67dd-c988-4e35-bb37-c206268584db';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script><noscript><a href="http://www.ceneo.pl/19859-0a" rel="nofollow" target="_blank">Opinie o Nas</a></noscript>