3M™ Accuspray™ System, HVLP Pistolet do podkładu

Unikalna budowa pistoletu Accuspray™ do nakładania podkładu zapewnia gładkie wykończenie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Dzięki wymiennej głowicy natryskowej, pistolet zawsze wygląda i funkcjonuje jak nowy.

Innowacyjny System Accuspray:

  • Lekki i wygodny w użyciu pistolet do nakładania podkładu
  • Proste i szybkie czyszczenie – zmniejsza zużycie rozpuszczalników
  • Redukcja mgły lakierniczej
  • Skoncentrowany strumien zoptymalizowany do aplikacji podkładu zmniejsza zużycie materiału
  • Znakomite rozpylenie dajace gładkie i płaskie wykończenie – ogranicza czas szlifowania
  • Używany z 3M PPS Systemem Przygotowania Lakieru , 3M Accuspray ogranicza czas czyszczenia i poprawia uzyskanie maksymalnej wydajności.

Ten innowacyjny produkt został opracowany w celu efektywnego i ekonomicznego aplikowania podkładu. Konstrukcja głowicy natryskowej gwarantuje jednolite rozpylenie i gładkie wykończenie, ograniczając do minimum czas szlifowania.

Accuspray™ przyczynia się rówież do redukcji mgły lakierniczej, co oznacza mniejsze zużycie materiału i ograniczenie ilości odpadów.

Jedynym elementem, który należy oczyścić po zakończeniu pracy przy użyciu niewielkiej ilości rozpuszczalnika jest głowica natryskowa. Można ją również w łatwy sposób wymienić na nową, dzięki czemu pistolet zawsze wygląda i funkcjonuje jak nowy.

Stosowanie pistoletu Accuspray™ razem z kubkami 3M™ Systemu mieszania i przygotowania lakieru PPS™ znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, minimalizujac jedoczesnie koszt czyszczenia i zużycia materiałów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.