3M™ Purple+ Wielootworowe arkusze ścierne

3M™ Purple+ Wielootworowe arkusze ścierne

Firma 3M rozszerzyła swoją ofertę o arkusze 3M Purple+. Innowacyjna budowa materiału ściernego z równomiernie rozłożonymi otworami do odsysu pyłu w połączeniu z nową linią akcesoriów, to optymalne rowiązanie do efektywnego szlifowania.

Nowe ręczne bloki zostały zaprojektowane ergonomicznie zapewniając doskonałe dopasowanie do dłoni, oferując tym samym niewzykle wygodne, lekkie narzędzie do każdej aplikacji.

Wielootworowa technologia Firmy 3M zastosowana w nowych arkuszach ściernych i blokach ręcznych przyczynia się do poprawy efektywności szlifowania. 2-milimetrowe otwory rozmieszczone równomiernie na arkuszu ściernym, są idealnie dopasowane do owalnych otworów w blokach ręcznych. Rozwiązanie to gwarantuje w trakcie szlifowania bezpośredni odpływ powietrza do systemu odciągu.

Perforacja w arkuszu 396 mm umożliwia łatwe podzielenie go na dwa arkusze o długości 198 mm. Rozwiązanie to przyczynia się do ograniczenia ilości zużytych produktów i redukcji stanów magazynowych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.